Gizlilik İlkeleri

Siz kıymetli ziyaretçilerimizin özel bilgilerini korumak Özak GYO için çok önemlidir. Özak GYO olarak bilgilerinizi sizin için kullanırken azami özeni ve çabayı göstermekteyiz. Buna rağmen herhangi bir sebeple yanlış veri alırsanız gerekli müdahalede bulunabilmemiz için lütfen Özak Yöneticileri ile derhal temasa geçiniz.

Web üzerinden sizlerden gelen özel bilgiler, güvenlik prosedürlerimiz gereği özel IP filtreleri ile sınırlandırılmış yönetici bilgisayarları tarafından teslim alınmakta ve gerektiği kadar bilgi, otelimizin size hizmet sunan ilgili birimlerine ulaştırılmaktadır.

TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ
Özak GYO Kişisel Bilgilerinizi korumayı amaçlamaktadır. Özak GYO, Kişisel Bilgilerin yetki dışında erişilmesine, kullanılmasına veya değiştirilmesine ve yasa dışı tahrip olunmasına karşı uygun tüm teknik ve idari önlem ve tedbirleri almak için tüm gayreti göstermektedir.

Özak GYO. tarafından, siz değerli misafirlerimizden mail ya da herhangi bir form aracılığı ile (SSL ekranlar hariç) hiçbir surette ve durumda Kredi Kartı bilgisi talep edilmemektedir.

Kredi Kartı detayları gibi hassas bilgilerin toplanmasında veya aktarılmasında Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmak gerekliliğini göz önünde bulunduruyoruz.

Bilgilerinizi aşağıda belirtildiği şekilde koruyoruz - Kişisel Bilgilerinize erişimi sınırlandırıyoruz.
Bilgilerinize sadece, size ürün ve hizmet sağlamak üzere ulaşmak zorunda olan çalışanlar ulaşacaktır.

- Kişisel Bilgilerinizi özel giriş izinlerine sahip ve her giriş/çıkışın izlendiği terminaller aracılığı ile gerçekleştiriyoruz.
- Yönetim Konsolundan kontrol ettiğimiz size ait bilgileri özel şifre ve IP sınırlandırmaları ile korumaktayız.

ÜYELİK SİSTEMİ ÖZAK Global Holding Şirketleri üzerinden üye olarak, Rezervasyon, iletişim, kariyer ve diğer benzeri formları doldurarak kişisel iletişim bilgilerini bizimle paylaşan kıymetli misafirlerimize bu sayede sunduğumuz hizmetler kısaca aşağıda belirtilmiştir.

1. Ela Card uygulaması ile oluşturulacak Veri Tabanına otomatikman üye olacaklardır.

2. Özak GYO tarafından yollanacak Bülten, Bilgi notu ve Çeşitli Kampanyalardan ilk önce haberdar edileceklerdir.

3. Web sitelerimizi ziyaret ederek iş veya staj için form doldurabilecek ve iş başvuruları sırasında daha önce bırakmış oldukları özgeçmiş dosyalarını güncelleyebileceklerdir.

4. Üyelik bilgilerinin doğruluğu önemlidir.

Siz kıymetli ziyaretçilerimizin, üye olurken kullanacağı şifrelerin harf ve rakamlardan oluşmasını, güvenli bir şekilde saklanmasını ve periyodik olarak değiştirilmesini önermekteyiz. Bununla birlikte web sitemize üye olan siz değerli misafirlerimizin istedikleri an üyelikten kolayca çıkmalarını sağlayacak teknolojik sistemi de kurmuş bulunmaktayız.

DİĞER SİTELERE BAĞLANTI

Özak GYO web sitesi üzerinden diğer kurum dışı hiçbir siteye herhangi bir şeklide bağlantı (link) yapılmamaktadır.

Sitemizi ziyaret eden, çeşitli formlar aracılığı ile veya telefon ile Özak GYO ile temasa geçen veya aranmak haberdar edilmek isteyen herkes bu Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Sözleşmelerine tabidir ve bu dokümanlarda yazanları peşinen kabul etmişlerdir.

Bu Kurallar ve bu sitenin içeriği, telif hakkına tabidir.

© 2012 ÖZAK GYO Tüm Hakları Saklıdır.