NEDEN ÖZAK GYO?

Kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı iş yaklaşımı ile “yaşama değer katmayı” merkezine alan Özak GYO, tüm müşterileri için zaman kazandıran, hayatı kolaylaştıran, mutluluk ve konfor odaklı projeleriyle gelecek trendlerinin belirleyicisi konumunda...

Özak GYO, konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere beş farklı segmentteki güçlü analiz becerisi ve çevre dostu yaklaşımı sayesinde toplumsal yaşamda gün geçtikte değişen ihtiyaçları öngören iş modeliyle farkını ortaya koyuyor.

Özak GYO, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde analiz etme yeteneği sayesinde, bu ihtiyaç ve beklentilere üstün bir kalite anlayışıyla yanıt veren projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyor.

Her projesinde, tüm paydaşları için “Katma Değer Üreten” ve “Hayata Değer Katan” Özak GYO;

  • Sürekliliği olan gelir kaynakları,
  • Sağlam finansal yapısı ve nakit akışı gücü,
  • Verimli sermaye yapısı,
  • Proje geliştirme, uygulama, pazarlama ve satış alanlarında yetkin insan kaynağı,
  • Köklü kurum kültürü, yıllara dayanan bilgi birikimi ve uygulama pratiği,
  • Doğru zaman, doğru lokasyon ve doğru konseptteki projeleriyle “yaşam biçimi geliştirme” yeteneği

gibi “Fark Yaratan” değerleriyle, emin adımlarla geleceğe yürüyor.

İyi Çeşitlendirilmiş Portföy Yapısı
Merkezi Konumlarda Kazançlı Projeler
Kayda Değer Artış Potansiyeli ile İstikrarlı Kira Getirisi
Güçlü Finansal Yapı

Stratejik planlama becerisi ile doğru lokasyonlarda, zamanın çok ötesinde projelere imza atan Özak GYO, zamansız tasarım ve mimari anlayışıyla, sadece popüler beğenilere değil, tüm zamanlara hitap edecek nitelikte projeler gerçekleştiriyor.

Özak GYO, güçlü mali yapısı, çeşitlendirilmiş portföyü ve sürdürülebilir büyüme stratejileriyle tüm hissedarlarına ve iş ortaklarına değer katıyor.